vvdes_banner_01.jpg
Functie Naam Portefeuille  
Voorzitter Henny Broekman  Algemene zaken hennybroekman
  06-13936083  
   
Secretaris Patrick Nieboer Interne zaken /  patricknieboer
  06-18476711  PR, Media &
    Communicatie 
Penningmeester Hans Lohuis Middelen hanslohuis
  06-15063504  
     
Lid Ronald Scholten Voetbalzaken ronaldscholten
  06-18652814  
     
 
Lid Ellen Nieboer Activiteiten ellennieboer
  06-22614950  
     
Lid Evert van der Steege Accommodatie evertvandersteege
  06-22792226  
     
Lid Adriaan Harmsen Materialen adriaanharmsen
  06-27129589  
     
       

Hoofdsponsor

Subsponsor

Sponsorkliks