Home Home
Clubinfo

Kantinegebruik voor persoonlijk feestje

Kantine voor een feestje gebruiken? We mogen de kantine acht keer per jaar verhuren voor een activiteit of feestje van één van onze leden. Hiermee wordt niet een teamavond bedoelt, dit mag altijd, maar het gaat hier om ‘een bijeenkomst van persoonlijke aard’
Stephan Meulenbelt 40

Hier zijn natuurlijk wel regels aan verbonden:

De voorwaarden zijn:

  • Je moet lid zijn van v.v. DES
  • Drank inkoop gaat via v.v. DES. Hierover worden afspraken gemaakt met betrekking tot de wensen.
  • De consumpties worden aangeslagen op de kassa zodat je aan het einde een duidelijk overzicht van de kosten ontvangt.
  • v.v. DES levert het barpersoneel (2 personen) kosten hiervoor zijn € 50,- p.p. Je mag deze personen zelf benaderen.
  • Minimum aantal personen bedraagt 30 personen.
  • De planning van de kantine moet het toelaten, club-gerelateerde activiteiten hebben altijd voorrang.
  • Op zaterdagen is de begintijd niet eerder dan 20:30 uur.
  • Aan personen onder de 18 jaar zal geen alcohol worden verstrekt.
  • We zijn gebonden aan een eindtijd van 01:00 uur.
  • We moeten voor een ‘bijeenkomst van persoonlijke aard’ een melding doen bij de gemeente Hellendoorn

Omdat dit maar voor maximaal acht keer per jaar kan, is het mogelijk dat er meerdere aanvragen zijn dan we mogen doen. Je kan je inschrijven via mail. Aanmelden kan door een mail te sturen naar smeulenbelt@vvdes.nl. De aanvragen worden door het bestuur in behandeling genomen.

Dus voor een verjaardagspartij, familieavond, vrienden reünie of iets van deze aard, informeer bij Stephan Meulenbelt voor de mogelijkheden.

Hoofdsponsor:

Interbake

Shirtsponsor:

Alfabet creatieve fabriek

Verenigingssponsor:

Reflex bedrijfskleding

Kledingsponsor:

Intersport Ramon Zomer

Trots op onze sponsoren: