vvdes_banner_07.jpg
Tot en met 31 oktober 2020 is het mogelijk om je spelerspasfoto te wijzigen. Zowel ledenadministrateurs (in Sportlink Club), als de teammanagers (in de KNVB Wedstrijdzaken app), als de leden (in Voetbal.nl) kunnen in deze periode de spelerspasfoto wijzigen.

Het is belangrijk dat je een goedgelijkende foto in de App hebt staan voor het geval de scheidsrechter de foto's controleert. Als je je pasfoto wil wijzigen, ga je in de Voetbal.nl app naar 'Instellingen' en daar kies je voor 'Mijn persoonsgegevens'. Klik vervolgens op je pasfoto zodat je een nieuwe kunt toevoegen. Zo simpel is het eigenlijk.

Echt belangrijk is wel, besef dat de foto die je toevoegt in Voetbal.nl, ook daadwerkelijk je spelerspasfoto is voor je spelerspas. De scheidsrechter moet jou dus aan de hand van deze foto kunnen herkennen op het veld.Lees op Sportlink alles over het wijzigen van de spelerspasfoto.

Ben je jonger dan 16 jaar? Kijk dan in de voetbalapp hoe je een nieuwe foto kunt plaatsen (kun je nl niet zelf).

Voetbalcommissie DES

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks