vvdes_banner_02.jpg
Vanaf morgenmiddag 17:40 uur rolt er weer een bal op de velden van v.v. DES.

DES JO7 & DES JO8 beginnen na een voetbal loze periode van ruim 8 weken weer aan hun eerste training. De komende dagen zullen alle jeugdleden tot 18 jaar weer kunnen gaan trainen.

Dinsdagavond zijn laatste voorbereidingen gedaan zodat we vanaf woensdagavond weer kunnen trainen volgens het opgestelde protocol. We willen iedereen nogmaals vragen om van te voren de opgestelde regels goed door te nemen.

Tijdens de trainingen zijn er steeds 2 coördinatoren aanwezig (zie schema) die er op zullen toezien de regels die in het protocol beschreven staan nageleefd worden. Wij willen iedereen vragen de aanwijzingen van de coördinatoren op te volgen.

Wij wensen iedereen weer veel plezier op het veld!

Bestuur v.v. DESRooster Coordinatoren v
Hoofdsponsor:

Sponsorkliks