vvdes_banner_02.jpg
Ruim een maand geleden starte de supportersvereniging de actie #steunvvdes

Iedereen die v.v. DES een warm hart toedraagt werd gevraagd een bedrag, groot óf klein over te maken.

Door de Corona-Crisis is de kantine dicht en hierdoor loopt onze vereniging veel inkomsten mis, inkomsten waar onze club het voor een groot deel van moet hebben. Denk hierbij met name aan de kantine omzet op donderdag en zaterdag. Hoewel onze club er financieel goed voor staat is het gebrek aan deze inkomsten een grote schade post. Het bedrag wat tot nu toe hebben opgehaald is hartverwarmend! 

De tussenstand staat na een maand op meer dan € 5300,- een onwerkelijk mooi bedrag.

Maar de actie #steunvvdes loopt nog door. Niemand is verplicht om bij te dragen aan deze actie maar als je nog wilt doneren; het is van harte welkom. Iedereen die een donatie doet krijgt een lot, waarmee je automatisch mee doet met de verloting die we als supportersvereniging volgend jaar gaan houden.

KLIK op deze LINK om een bedrag te storten!

Op deze manier kunnen we laten zien dat we met z’n allen achter Rood-Zwart staan!

Supportersvereniging DES

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks