vvdes_banner_03.jpg
Vanwege het Coronavirus zijn wij helaas genoodzaakt om het schoolvoetbal in de gemeente Hellendoorn dit jaar niet door te laten gaan. De poulewedstrijden stonden gepland voor woensdag 1 april en woensdag 8 april. De finales stonden gepland voor woensdag 22 april.

Doordat alle school- en sportactiviteiten t/m 6 april zijn afgelast is het al niet meer mogelijk om te beginnen op 1 april. Nieuwe informatie kan daarnaast leiden tot aanpassing en verlenging van deze maatregel.

Plannen van nieuwe data voor poule- en finalewedstrijden wordt vanwege de overvolle schoolkalenders en beschikbaarheid van sportparken bij hervatting van het normale leven ook een probleem.

Volgend jaar organiseren we het schoolvoetbal opnieuw met veel plezier!

Data voor 2021 zijn:
Poulewedstrijden: woensdag 7 april en woensdag 14 april
Finales: woensdag 21 april

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks