vvdes_banner_10.jpg
Dames en heren het is tijd voor het meest grandioze, geweldig super feest: DES 5 neemt het over!
 
En jullie hebben geluk, jullie zijn allemaal welkom!
 
Vergeet zaterdag 23 november vanaf 16:30 tot 20:30 uur alles wat je lief is. En dan echt alles, zelf je vrouw / man en kinderen. DES 5 heeft die zaterdag de touwtjes in handen en hebben jullie keihard nodig om een ​​onvergetelijk feest van te maken.
 
Wij zorgen voor een gezellige kantine, bedienen elk team aan de tafel en organiseren onder andere het Rad van DES 5. De eerste 5 teams die zich melden krijgen 15 minuten de beschikking over de DJ-set om de kantine volledig op de kop te zetten.
 
Willen jullie je eigen teamleden zoveel mogelijk aansporen om te komen? Hoe meer zielen, hoe leuker het feest wordt.
 
We rekenen op jullie medewerking.
 
veel liefs, DES 5.

DES 5 neemt het over

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks