vvdes_banner_07.jpg
Afgelopen zaterdag speelde DES de derby tegen SVVN. Helaas werd er met 2-1 verloren. Voorafgaand aan de wedstrijd speelden de JO7 van beide verenigingen tegen elkaar (ZIE HIER DE FOTO'S)

De overige jeugd liep in een grote parade onder begeleiding van de politie vanuit het Blokkenpark naar sportpark Groot Lochter. Voor filmpjes van de DES parade en onder andere de 0-1 van Sven Mensink kijk op onze youtube-pagina! >> https://www.youtube.com/user/voetbalverenigingDES

Met deze geweldige actie hebben we voetbalvereniging DES weer van haar positieve kant getoond en laten zien en dat onze jeugd de toekomst heeft en altijd achter DES 1 blijft staan ook als het een keertje niet mee zit! Wij willen alle mensen die hebben geholpen met de voorbereiding en het opruimen na de wedstrijd hartelijk danken. Samen Door Eendracht Sterk!

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks