vvdes_banner_06.jpg
Aanstaande zaterdag 19 oktober speelt DES 1 de derby tegen SVVN op sportpark Groot Lochter. Net zoals in 2018 willen we ons weer van onze positieve kant laten zien en horen en willen we met zoveel mogelijk jeugdleden Door Eendracht Sterk weer in één grote parade naar sportpark Groot Lochter.

Wat is de bedoeling:
Alle jeugdleden verzamelen om 13.15 uur in het Blokkenpark. Uiteraard in het ROOD/ZWART. Vanaf hier gaan we in een lange feestelijke DES-parade de tocht naar SVVN maken. Onderweg zullen de trainers en/of leiders van het team functioneren als begeleiding. Zij zullen in gele hesjes herkenbaar aanwezig zijn. Zorg dat je als deelnemer zo opvallend en luidruchtig mogelijk aanwezig bent en laten we op deze manier wederom zien dat onze fantastische club leeft.

Is je bloed rood/zwart? Dan ben je zaterdag 19 oktober om 13.15 in het Blokkenpark. We hopen op een sfeervolle middag!

20180512 PVF 2162

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks