vvdes_banner_04.jpg

Beste Dessers.

De commissie materialen wil jullie graag laten weten dat de inname van kleding en materialen prima is verlopen. We zijn er ons van bewust dat het voor trainers en leiders een hele klus is om alles in te nemen en een heel seizoen de kleding en materialen compleet te houden. Een groot compliment voor de jeugdteams hier was eigenlijk alles compleet. Ook de hesjes waren bijna allemaal gewassen,voor de teams die nog door trainen graag deze ook nog even wassen.

Wat betreft de senioren is alles keurig ingeleverd op 3 teams na met deze teams gaan we in gesprek.

Lijkt ons als commissie een mooi doel dat we met zn allen proberen volgend seizoen alles compleet in te leveren. De kosten die we hiermee besparen kunnen we dan gebruiken om daar waar nodig te investeren in ballen,hesjes,enz.

Nogmaals bedankt voor jullie inzet!!

De materialencommissie

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks