vvdes_banner_05.jpg

Na weer een fantastisch seizoen zijn de meiden voor de 3e keer ongeslagen kampioen geworden in de 2e klasse. Ongeslagen, geen enkel puntverlies en een doelsaldo om tros op te zijn. Alle tegenstanders werden weggespeeld en al vroeg in het seizoen was duidelijk dat ze gewoon te sterk zijn voor deze klasse. Ook bij DES VR1 is dit opgevallen en ook hier hebben enkelen al een stempeltje op de wedstrijd kunnen drukken.

Als team gewoon hard voor elkaar werken, altijd een tomeloze inzet (bijna Duits tot in de kleedkamer) heeft weer resultaat gehad. Kortom, een fijn team om (in) te spelen met evenzo fanatieke, enthousiaste leiders. Daarnaast mag ook het altijd aanwezige publiek niet worden vergeten, weer of geen weer!!

Ook werd er dit jaar weer een toernooi afgewerkt, dit keer in Esbjerg, Denemarken. Hier zijn we 1e geworden in de poule waar we speelden tegen teams uit de 1e en hoofdklasse!! Een prachtig, goed georganiseerd toernooi waar we v.v. DES weer hebben laten zien.

Hier hebben we laten zien dat we in het nieuwe seizoen waarschijnlijk goed kunnen meekomen in de 1e klasse.

2019 desmo17 denemarken

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks