vvdes_banner_05.jpg

De afgelopen weken is de voetbalcommissie Jeugd weer druk bezig geweest met de teamindelingen voor het seizoen 2019/2020. Hierbij zijn diverse overleggen geweest met trainers en leiders. Daarnaast hebben er (selectie)trainingen plaatsgevonden, zodat de trainers een indruk konden krijgen van de spelers.

Net als voor ieder seizoen, was het ook nu weer een flinke uitdaging om alle teams in te delen. Ook dit jaar is het uitgangspunt het Jeugdbeleidsplan in combinatie met het voetbalplezier van de kinderen.

Als voetbalcommissie zijn wij tevreden met het uiteindelijke resultaat. Mocht er toch een vraag, onduidelijkheid en/of opmerking zijn, dan kan er per mail contact worden opgenomen met de coördinator.

De komende weken hopen wij het technisch kader (trainers en leiders) volledig in te vullen.

Namens voetbalcommissie Jeugd,
Stefan Boernama (JO8 t/m JO11) ()
Jan-Wout Fransen (JO8 t/m JO11)
Patrick Schreurs (JO13) ()
Erwin Harmsen (JO13)

pdf indeling JO9 (85 KB)
pdf indeling JO11 (87 KB)
pdf indeling JO13 (93 KB)

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks