vvdes_banner_00.jpg

Zoals bekend moeten verbeteringen uitgevoerd worden aan het kunstgrasveld om de klachten over gladheid, e.d. definitief weg te nemen. De werkzaamheden bij Hulzense Boys zijn gereed en stemmen tot grote tevredenheid, dus ons veld wordt nu ook onderhanden genomen.

In overleg met betrokken partijen is de planning bekend gemaakt; men gaat in week 26 het huidige zand verwijderen en begin week 27 wordt het nieuwe (ander soort) zand ingestrooid/opgebracht. Het nieuwe zand is als beste resultaat uit de diverse testen gekomen en dus verwachten wij naar toekomst toe over een prima bespeelbaar veld te kunnen beschikken.

Uiteraard is het in de periode van de werkzaamheden (24-06 tot 02-07) niet toegestaan het veld te gebruiken.

We rekenen op jullie begrip.

Bestuur v.v. DES

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks