vvdes_banner_08.jpg

Zaterdagmiddag 8 juni werd er op sportpark Gagelman een afscheidswedstrijd georganiseerd voor Pieter Rozema. Pieter heeft besloten om na 17 jaar DES 1, waarin hij 353 wedstrijden speelde en 107 keer scoorde om te stoppen met selectievoetbal.

Voorafgaand aan de wedstrijd kregen de spelers een lunch aangeboden waarna er op het hoofdveld een wedstrijd werd gespeeld tussen het huidige DES 1 en een All-star elftal met diverse oud-eerste-elftalspelers. Onder het toeziend ook van een grote publieke belangstelling kreeg Pieter vlak voor het einde van deze wedstrijd onder luid applaus zijn laatste publiekswissel. De wedstrijd werd met 1-2 gewonnen door de All-stars, door doelpunten van Pieter Rozema en Richard Zwiers. Het doelpunt voor  DES 1 werd gescoord door Jurre Canter Visscher.

Aansluitend was er een gezellig samenzijn in de kantine. Hier werd naast Pieter ook afscheid genomen van leider Teun Heuver, hoofdtrainer Harry Warmelink en DES 1 spelers Michel Kerkdijk en Mark van Schooten.

>> CHECK HIER DE FOTO'S <<

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks