vvdes_banner_06.jpg

Afgelopen dinsdagavond 19 maart hebben we de resultaten van de teststroken van het kunstgrasveld besproken met de gemeente, Ten Cate en Hulzense Boys.

De uitkomsten geven aan dat Sectie A (Coarse Sand) en sectie C (EPDM) het beste uit de testen zijn gekomen, waarbij de sterke voorkeur van gemeente en de verenigingen uitgaat naar het toepassen van Coarse Sand, zodat het uitgangspunt non-infill overeind kan blijven.

De gemeente en Ten Cate gaan met elkaar om tafel om het vervolg te bespreken, waarvan de uitkomst binnen 2 weken aan de clubs bekend wordt gemaakt.

Bij het toepassen van Coarse Sand zal het kunstgrasveld eerst geheel droog moeten zijn en dat heeft enige tijd nodig. We verwachten niet dat deze lopende competitie al de nodige verbetering plaats zal vinden, maar wel dat in ieder geval het kunstgrasveld voor aanvang van de nieuwe competitie geen problemen meer zal geven waar het gladheid, e.d. betreft.

Bestuur v.v. DES

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks