vvdes_banner_05.jpg
Het vlaggenschip 'ons eerste elftal' zit nog steeds in zwaar weer en heeft de punten meer dan nodig om dit seizoen te overleven in de 3e klasse!
Door onze support bij Mariënberg en Hellendoorn hebben we toch 1 punt naar Gagelman kunnen krijgen, alleen is dat nog lang niet genoeg.

Zaterdag 30 maart a.s speelt ons eerste de derby tegen SVVN en hoe lekker zouden die 3 punten smaken! Uiteraard verwachten wij jullie daar ook weer om onze eerste naar die overwinning te zingen en te juichen

Wat wij nu eerst bedacht hebben is om een sfeeractie op te zetten bij de training van DES 1 aanstaande donderdag! We verzamelen om 19.45 uur op Gagelman. Neem je vlag, trompet, trommel en rookbommen mee of bestel via jullie leiders vuurwerkfakkels zodat wij onze jongens kunnen tonen dat wij er klaar voor zijn en dat het zaterdag met z’n allen goed komt.

Komen jullie ook donderdag 19.45 uur? We verzamelen op de parkeerplaats bij de DES-kantine!

20190328 uitzwaaitraining

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks