vvdes_banner_04.jpg
Zaterdag 16 maart speelt DES 1 om 14:30 uur de belangrijke uitwedstrijd tegen Mariënberg, na de overwinning vorige week zaterdag tegen hekkensluiter Blauw Wit ’66 heeft DES 1 weer aansluiting met de grootte middenmoot. Het verschil met nummer 6 op de ranglijst OZC Ommen is ‘maar’ 7 punten.

Met nog een paar overwinningen in de komende wedstrijden kan de stand erover een aantal weken een stuk rooskleuriger uitzien. Omdat de wedstrijd tegen concurrent Mariënberg zo belangrijk is hebben onze jeugdleden het plan opgevat om in grote getale mee te gaan naar sportpark Westerpark in Beerzerveld om Door Eendracht Sterk DES 1 aan te moedigen.

Wil je ook mee, informeer bij je leider of trainer naar de mogelijkheden!

Zien we jou zaterdagmiddag ook in Beerzerveld?

20190316 marienberg des

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks