vvdes_banner_07.jpg
In plaats van een trainingskamp in een warm oord werd voor JO1O-2 tijdens deze winterstop een stoere teambuilding activiteit georganiseerd. Onder de enthousiaste leiding van Jesse vd Berg (DRW) en Paulette (mama Tom) hebben de spelers zich heerlijk kunnen uitleven tijdens een krachttraining bij DRW Mood Studios Nijverdal.

Zowel fysiek als mentaal werden de spelers uitgedaagd in diverse kracht- en uithoudingoefeningen.Een aantal elementen van de krachttraining zijn straks goed te gebruiken in de duels tijdens de komende competitie wedstrijden.

De spelers genoten van deze actieve middag. Jesse, DRW Mood Studios en Paulette bedankt voor de training namens spelers en trainer DES JO10-2.

{gallery}beeldverslagen/20190117_desjo10-2:150:100:0:0{/gallery}

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks