vvdes_banner_07.jpg

Na een mondelinge overeenkomst eind december met onze nieuwe hoofdtrainer Randolph de Fretes werd afgelopen zaterdagmiddag voorafgaand aan de oefenwedstrijd van DES 1 met HHC Hardenberg (1-1) het contract officieel getekend. Naast het ondertekenen van het nieuwe contract met Randolph de Fretes (37) werd ook de verlenging van het contract met trainer van DES 2 Edward Wassink (29) bekrachtigt met het officieel ondertekenen van zijn nieuwe contract.

Onder toeziend oog van voorzitter Henny Broekman, Ronald Scholten (bestuurslid voetbalzaken) en Henk Heerdink (lid voetbalcommissie) zetten de trainers hun handtekening onder de nieuwe verbintenissen. Wij zijn hartstikke blij dat we voor het seizoen 2019-2020 beschikken over deze 2 jonge ambitieuze trainers aldus Ronald Scholten.

Wij wensen zowel Randolph en Edward volgend seizoen alvast veel succes en plezier toe bij v.v. DES.

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks