vvdes_banner_02.jpg
Op maandag 7 januari is ons lid Gradus Scharphof overleden. Hij is 70 jaar geworden.

Gradus was 53 jaar lid en kwam af en toe nog langs om een wedstrijdje van het eerste elftal te bekijken. Menigeen stak hem dan vriendelijk de hand toe om hem te verwelkomen en dit kon hij zeer waarderen. Hij was een rustige, aimabele en graag geziene persoon.

Gradus werd in april 1965 lid van onze vereniging, heeft vervolgens in diverse teams gespeeld en is daarnaast ook leider geweest van met name lagere seniorenteams. In 1977 trad hij toe tot het bestuur als lid Spelerszaken. Hij heeft deze rol
4 jaar vervuld. Daarnaast fungeerde hij in deze periode ook als 2e voorzitter, 2e secretaris en 2e wedstrijdsecretaris. Verder is hij nog een aantal jaren lid geweest van de Supportersvereniging.

In Gradus verliezen we wederom een dierbaar lid en we zullen hem als zodanig ook blijven herinneren.

Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en allen die hem dierbaar waren veel sterkte toe.

Bestuur v.v. DES

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks