vvdes_banner_03.jpg

Voetbalvereniging DES heeft de mijlpaal van 700 leden bereikt. Nick Titsing werd zaterdag 5 januari tijdens de drukbezochte nieuwjaarsreceptie welkom geheten als 700e lid van v.v. DES. Leden van het hoofdbestuur overhandigden de 18-jarige Nick een mooi ‘DES-pakket’.

Naast het 700e lid werden er maar liefst 33 leden gehuldigd voor langdurige lidmaatschappen. Bertus Boeve en Jan Toeters werden gehuldigd voor maar liefst 60 jaar lidmaatschap. Jack van Egmond, Dinand Goossen, Henk Scholten, Gerben Hekman en Jaap Calkhoven werden gehuldigd voor hun 50-jarig lidmaatschap. Tinus Mooibroek, Herman van Keulen, Marty Poelakker, Henk Götte en Edwen Top werden in het zonnetje gezet vanwege hun 40-jarig lidmaatschap.

Leo Berentschot, Sjoerd Poorterman, Stef van Vree, Mark Calkhoven en Harry Mondeel ontvingen allen een DES-speld vanwege hun 25-jarig lidmaatschap. Tot slot werden de volgende personen gehuldigd vanwege een 12,5-jarig lidmaatschap: Manuel Spenkelink, Tom Ebeltjes, Koen Jansen, Kirsten Titsing, David-Jan Nijhoff, Jesse Boerman, Joris Melaard, Jan Jelsma, Teun Jonkman, Daniël Lammers, Rein Markslag en Sandra Hofman.

In 2018 bestond het G-team van DES 12,5 jaar. Thijs Nieboer, Justin Postuma, Rob Geujen en Stef Hendriks maakten vanaf het begin in 2006 deel uit van dit team en daarom werden ook zij door voorzitter Henny Broekman in het zonnetje gezet

Tot slot werd het hoofdbestuur van v.v. DES door de supportersvereniging uitgeroepen tot vrijwilligers van het jaar! Zij ontvingen uit handen van de voorzitter van de supportersvereniging Peter Calkhoven een waardebon.

>> KIJK HIER VOOR DE FOTO'S <<

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks