vvdes_banner_06.jpg

Nadat Sven Mensink in november bij de verkiezing ‘clubheld van het jaar’ in de voorrondes als 1e eindigde in de gemeente Hellendoorn en als 2e eindigde in de provincie Overijssel met maar liefst 803 stemmen is hij nu genomineerd als sportvrijwilliger in de gemeente Hellendoorn!

Sven is door de weeks vele uren bij de club te vinden omdat hij training geeft aan meerdere jeugdteams. Daarnaast coacht op wedstrijddagen DES JO13-1. Sven is een derdejaars student Sport en Bewegen aan het Landstede in Zwolle. Hij heeft bij de KNVB zijn trainer/coach diploma (TC3) gehaald. Komend jaar gaat hij de opleiding trainer/coach (TC2) volgen. Naast het trainen en begeleiden van de jeugd is de fanatieke, gedreven jeugdtrainer ook nog speler van DES 1.

Je kunt je stem uitbrengen tot en met 12 januari via de volgende link! >> STEMMEN <<

 

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks