vvdes_banner_04.jpg
De laatste weken van het jaar, tijd voor gezelligheid met familie en vrienden.

In deze editie van InVorm onder andere een interview met Jan Klein Ganseij, DES 2-trainer Edward Wassink en sponsor Gert de Jong van de Café in de Gauwe Geit. Daarnaast hebben we deze editie iets nieuws: een heuse kids pagina! We zijn benieuwd naar jullie reacties. Tijdens de winterstop zijn er weer heel veel activiteiten voor onze leden. Naast het traditionele wildvleesfeest en natuurlijk de nieuwjaarsreceptie op zaterdag 5 januari zijn er ook veel activiteiten voor onze jeugd.

Helaas gaat de Playbackshow dit jaar niet door! Door de A-Com is toegezegd dat er volgend jaar weer een playbackshow georganiseerd wordt. Kijk voor alle komende activiteiten elders in dit magazine, of op onze website.

De redactie wenst u naast fijne feestdagen en een mooie jaarwisseling ookveel leesplezier toe. Geniet ervan.

Klik hier voor de online versie van ons magazine

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks