vvdes_banner_08.jpg

Het begint langzamerhand een traditie te worden: op de laatste vrijdagavond van januari vindt het Twents Voetbalquizkampioenschap bij DES plaats. Teams uit Twente en ver daarbuiten strijden om de eer en de felbegeerde titel ‘Grootste voetbalkenners van Twente’. Vorig jaar won een team bestaande uit Hulzense Boys-leden aangevuld met AD Sportwereld-journalist Daniel Dwarswaard. Onder de oud-winnaars bevinden zich o.a. ook Fox Sports-commentator Mark van Rijswijk en oud-winnaars van het NK Voetbalquiz wat ieder jaar in de Kuip in Rotterdam plaats vindt.

De zevende editie van dit evenement staat gepland op vrijdagavond 25 januari 2019.Het belooft weer een avond vol nuttige en minder nuttige voetbalfeitjes, mooie anekdotes, strijd maar vooral veel plezier te worden in een ouderwets gezellige en bomvolle voetbalkantine. De quiz staat onder de deskundige leiding van DES-lid Peter Minkjan.

Strijd ook mee en geef je nu snel op voor het Twents Voetbalquizkampioenschap 2019 en maak kans op de felbegeerde titel en bokaal.

Er is plek voor maximaal 30 teams dus meld je snel aan want de afgelopen edities zaten we helemaal vol.

Info Twents Voetbal Quizkampioenschap 2019
Wanneer? Vrijdagavond 25 januari 2018
Waar? Kantine v.v. DES in Nijverdal (Duivecatelaan 10)
Hoe laat? Inloop vanaf 19.30 uur. De quiz begint om 20.00 uur en eindigt rond 23.00 uur
Hoeveel deelnemers per team? De deelnemende teams mogen uit maximaal 5 deelnemers bestaan
Kosten? Slechts 2 euro per deelnemer, betalen kan op de avond zelf.
Alleen voor Tukkers? Nee, zeker niet. Iedereen kan meedoen. Graag zelfs.
Opgeven? kan via internet op www.voetbalquizmasters.nl/twente

tvqk 2019

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks