vvdes_banner_05.jpg
Als commissie materialen zijn we over het algemeen tevreden over de inname en uitgifte van de materialen. Bijna alle teams kwamen netjes op de afgesproken tijd volgens het schema of in overleg om het te verzetten. De meeste hesjes waren door de trainers/leiders gewassen en bijna alle kleding en materialen waren compleet.

De winnaar die het materiaal het netste en compleet hebben ingeleverd is DES VR1! Zij zijn de winnaar geworden van de ING-hesjes. Dames, hoe kan het anders: DAMES, van harte gefeliciteerd met de prijs.

Een compliment naar de pupillen en de junioren is ook op zijn plaats. Alles werd netjes ingeleverd en de ontbrekende spullen hebben ze vergoed! Helaas waren er ook twee teams die veel materialen kwijt waren en deze teams gaan in gesprek met de voetbalcommissie om te overleggen hoe de kosten zullen worden verrekend.

Als materialencommissie wensen we alle teams een goed en sportief seizoen toe.

Sportieve groet
Materialencommissie DES
Jan Karkdijk, Adriaan Harmsen, Jan Jelsma

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks