vvdes_banner_10.jpg

Zaterdag 10 november nodigt het bestuur van v.v. DES alle leden uit voor de officiële opening van ons nieuwe kunstgrasveld.

Om ongeveer 11:15 uur zal het kunstgrasveld officieel worden geopend door ons oudste én jongste lid. Jan Calkhoven 95 jaar en bijna 80 jaar lid én Vince Scholten 4,5 maand oud én lid zullen op symbolische wijze het veld openen.

Naast officiele genodigden zoals burgemeester, wethouder, medewerkers gemeente Hellendoorn, directie Ten Cate en CSC-Sport, sponsoren en ereleden zijn ook alle overige leden uitgenodigd om hierbij aanwezig te zijn!

Rondom de opening trainen zowel ons G-team als de mini’s op het kunstgrasveld. Vanaf 13:00 uur speelt DES 1 een oefenwedstrijd op het kunstgrasveld tegen Oranje Nassau uit Almelo.

Omdat we de opening van het kunstgrasveld niet ongemerkt voorbij willen laten gaan houden we na afloop van de wedstrijden op sportpark Gagelman een ‘afterparty’ in de kantine voor alle leden. Inloop vanaf 15:45 uur.

We willen als bestuur dan samen met de leden het glas heffen op onze toekomst en deze bijzondere gebeurtenis!

2018 opening

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks