vvdes_banner_09.jpg

Zaterdagmiddag 3 november vanaf 13:00 uur, voorafgaand aan de derby tussen DES 1 en SVVN 1 nemen de ‘veteranen’ van de kampioenselftallen van SVVN (1977-1978) en DES (1978-1979) het nog één keer tegen elkaar op.

DES is met bijna alle spelers van het kampioensteam van 1978-1979 aanwezig, onder andere Henk Lohuis, Henk Hekman, Ben van der Velden, Mannus van der Velden, Dolf Konijnenbelt, Leo Berentschot, Emil Staman, Karel Mollenvanger, Jan Schutten, Chris Titsing, Joop van Keulen, Henk Samsen, Rudolf Hekman, Harry Poorterman, Hans ter Avest en leider Bertus Ekkelkamp zullen schitteren op het veld.

Van het kampioensteam van SVVN de volgende mensen aanwezig: Erik Bergboer, Mans Kreijkes, Gerrit Post, Jan Hartgers, Jan van Nijen, Willem Bouwhuis, Koos Schellevis, Harrie Schellevis, Jan Achterkamp, Rinie Schuurman en Zacca Latul.  

Een unieke gelegenheid om deze spelers nog één keer aan het werk te zien! Voorafgaand aan ‘de wedstrijd’ krijgen de helden van weleer een lunch aangeboden.

DES 1 kampioen 1978 1979 001
svvn

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks