vvdes_banner_06.jpg
Beste leden van v.v. DES,

U of uw kind(eren) bent/zijn lid van v.v. DES.

Voetbalvereniging DES bewaart persoonlijke gegevens van haar leden voor diverse doeleinden die noodzakelijk zijn voor het uitvoeren van verenigingszaken.

Bekijk hier ons AVG-beleid!

In verband met de sinds mei ingetreden privacywetgeving willen wij u toestemming vragen voor het bewaren van deze gegevens. Ook willen wij toestemming vragen voor het maken van beeldopnames bij bepaalde gelegenheden, die vervolgens op de website en andere social-media geplaatst kunnen worden.

Heeft u bezwaar dan kunt u dit kenbaar maken via e-mail: . Wij gaan er om praktische redenen vanuit dat, wanneer u niet binnen een maand reageert, u akkoord gaat. Graag willen we hier aan toevoegen dat u te allen tijde het recht heeft om gegevens te laten verwijderen of beeldmateriaal te laten blokkeren. Om beeldmateriaal op de website en social-media te verwijderen stuurt u een e-mail naar , in deze mail geeft u aan welke beelden er verwijderd moeten worden.

Voor vragen kunt u contact opnemen met bestuur van voetbalvereniging DES

Namens het bestuur van v.v. DES
4 oktober 2018

AVG privacywetgeving 4000x2250

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks