vvdes_banner_09.jpg

Het seizoen is voor de meeste teams afgelopen en volgende week wacht ons nog de familiedag. Achter de schermen wordt al enige tijd hard gewerkt aan volgend seizoen. Zo worden er overleggen gevoerd over de elftalindelingen en wordt er gezocht naar vrijwilligers om het volledige kader weer in te vullen.

Voor de elftallen JO10-1 en JO13-1 zijn door de trainers, in overleg met de coördinatoren, selecties samengesteld. Deze elftallen zullen vanaf volgende week gaan trainen. Na een periode van twee weken zullen de trainers hun definitieve selectie selecteren.

Omdat ‘de afvallers’ van invloed kunnen zijn op de overige teams, hebben wij besloten de overige teams nog niet te publiceren.

Alle teams zullen uiterlijk dinsdag 26 juni worden gepubliceerd.

Namens  voetbalcommissie vv DES
Jan Wout Fransen
Stefan Boernama

pdf 1819 selectie JO10 (54 KB)
pdf 1819 selectie JO13 (56 KB)

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks