vvdes_banner_08.jpg

Jarenlang was Jan Heerdink de man achter de aanstelling van diverse scheidsrechters voor alle thuiswedstrijden. Helaas heeft Jan aangegeven dit niet meer te willen combineren met de functie als wedstrijdsecretaris. 

Stopt Jan dan helemaal? Nee hij blijft de taken als wedstrijdsecretaris ook komende seizoenen invullen. Binnen het wedstrijdsecretariaat zoeken we dan ook een enthousiast persoon die i.o.m. de wedstrijdsecretaris scheidsrechters aanstelt voor de thuiswedstrijden. Lijkt het je leuk om Jan hierin te helpen en denk je het team van clubscheidsrechters goed te kunnen ondersteunen dan zijn we op zoek naar jou!

Middels deze weg willen we als bestuur Jan enorm bedanken, Jan kennende zal hij ook volgend jaar zelf vaak als scheidsrechter te bezichtigen zijn.

Voor aanmeldingen kun je melden bij Jan Heerdink en of Ronald Scholten.

Jan Heerdink
Wedstrijdsecretaris

Telefoon: 0630156083

Ronald Scholten
Bestuurslid Voetbalzaken

Telefoon: 0618652814

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks