vvdes_banner_00.jpg

Aankomende zaterdag belooft een mooie dag voor voetbalvereniging DES te gaan worden. Zowel DES JO19-1 als DES 2 kunnen kampioen worden!

DES JO19-1 was in de najaars-competitie ook al kampioen geworden en nu in de eerste klasse kunnen ze dus opnieuw kampioen worden! Een mooi prestatie van een goede lichting spelers! DES JO19-1 begint met een voorsprong van 3 punten op de nummer 2 Ruurlo JO19-1 en kan bij een gelijkspel tegen Excelsior ’31 de kampioensvlag hijsen. De kampioenswedstrijd begint om 10:00 uur.

Aansluitend om 12:00 uur speelt DES 2 haar kampioenswedstrijd tegen de nummer 3 op de ranglijst SDC ’12 uit Denekamp. DES 2 heeft 2 punten voorsprong op de nummer 2 Tubantia en zal moeten winnen om zeker te zijn van het kampioenschap in de 3e klasse.

Het kan dus een geweldige zaterdag worden op sportpark Gagelman en de spelers en begeleiders van de beide teams hopen op veel support langs de lijn.

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks