vvdes_banner_04.jpg
Na een kort ziekbed is op 19 mei 2018 Gerrit Scholten overleden. Hij is 77 jaar geworden.

Gerrit werd in november 1953 lid van onze vereniging. Hij was niet een persoon die op de voorgrond trad, maar dat wil niet zeggen dat hij niets voor onze vereniging deed, integendeel.  Met name als jeugdleider heeft hij zich zeer verdienstelijk gemaakt. Van 1964 tot en met 1990 had hij ieder seizoen een juniorenteam onder zijn hoede. Voor deze prestatie werd hij in oktober 1990 benoemd tot Lid van Verdienste. Ook op andere vlakken konden we op hem rekenen. Zo heeft hij met een vast groepje mannen jarenlang de kaartverkoop en lotenverkoop bij thuiswedstrijden van het eerste elftal verzorgd. In de jaren 80 is hij nog een aantal jaren scheidsrechter bij de jeugd geweest. Gerrit werd de laatste jaren slechter ter been en daardoor moest hij vorig jaar, na 38 jaar stoppen met het rondbrengen van het clubblad. De laatste jaren draaide hij op zaterdagmorgen regelmatig bardiensten samen met zijn zoon Henk en kleinzoon Mathijs.

Niet alleen onze vereniging kon op hem rekenen. Zo heeft hij zich bijvoorbeeld ook jarenlang ingezet als jeugdleider bij de Vrije Evangelische Kerk.

In Gerrit verliezen we een dierbaar lid van de DES-familie en zullen we hem als zodanig ook blijven herinneren.

Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en allen die hem dierbaar waren veel sterkte toe dit verlies te dragen.

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks