vvdes_banner_00.jpg

Zaterdag 12 mei speelt DES 1 de derby tegen SVVN. Na de pijnlijke nederlaag eerder dit seizoen op ons eigen sportpark Gagelman wordt aanstaande zaterdag de return op sportpark Groot Lochter gespeeld. De wedstrijd begint om 14:30 uur. Uiteraard zijn wij DOOR EENDRACHT STERK en steunen wij DES 1 door dik en dun. Wij willen ons als voetbalvereniging DES ook hier van onze positieve kant laten horen en zien.

Het plan is als volgt:
Alle jeugdleden verzamelen om 13.30uur in het Blokkenpark. Uiteraard in het ROOD/ZWART. Vanaf hier gaan we in een lange feestelijke DES-parade de noodzakelijke tocht naar SVVN maken. Onderweg zullen de trainers en/of leiders van het team functioneren als begeleiding. Zij zullen in gele hesjes herkenbaar aanwezig zijn. Zorg dat je als deelnemer zo opvallend en luidruchtig mogelijk aanwezig bent en laten we op deze manier wederom zien dat onze fantastische club leeft.

Is je bloed rood/zwart? Dan ben je zaterdag 12 mei om 13.30 in het Blokkenpark. We hopen op een sfeervolle middag!

Meer informatie kunt u krijgen via Martijn Volkers (06-21264555) en Marty Poelakker (06-27623701)

desparade

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks