vvdes_banner_10.jpg
Lijkt het je leuk om training te geven aan het leukste team van DES? Meld je dan aan als trainer van het Gteam van vv DES. Als trainer ben je ongeveer eens in de twee à drie weken aan de beurt om samen met twee andere trainers een training te verzorgen. Aangezien het team dit seizoen ontzettend gegroeid is en we steeds vaker gaan splitsen in niveaugroepen is het enorm handig om elke training door drie trainers te laten verzorgen.

We trainen elke zaterdag van 09.00u tot 10.00u en per seizoenshelft spelen we enkele wedstrijden, waarvan we er ook één zelf organiseren.
Lijkt het je leuk om ons team van trainers te komen versterken, wil je een keer komen kijken om te bepalen of dit iets voor je is of wil je eerst meer informatie hebben, meld je dan bij Ellen Nieboer (06-22614950 of via ).

Werkgroep Gvoetbal!

1718 desgteam

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks