vvdes_banner_07.jpg

Met ingang van het nieuwe seizoen gaan we afscheid nemen van de vertrouwde spelerspas en over op het Digitale Wedstrijd Formulier (mDWF). Alle spelerspassen worden vervangen door een digitale variant die u in de speciale app gaat aantreffen. Voor het gebruik van de app heeft de KNVB een pagina vol informatie op haar website geplaatst.

Ga jij het komende seizoen aan de slag met de KNVB Wedstrijdzaken app?
Op de volgende pagina treft u alle informatie die u nodig hebt voor het gebruik van het mobiel digitaal wedstrijdformulier. Deze informatie is bedoeld voor officials, trainers, teammanagers, teamleden.

LINK naar informatie!

Via de onderstaande links staan een aantal handige instructievideo’s over de app! We laten je stap voor stap zien hoe je alle wedstrijdzaken in de app vastlegt. Handig toch?! Check hier de video’s:
- Spelerspascontrole uitvoeren
- Wedstrijdverloop vastleggen
- Spelersopgaaf indienen

Veel succes!   

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks