vvdes_banner_06.jpg
Beste vrijwilligers,

 Net als voorgaande jaren wordt ook dit jaar Het Shoarma Toernooi georganiseerd. De datum die voor het Shoarma Toernooi is vastgelegd is op zaterdag 30 december 2017. Het evenement zal plaatsvinden in sporthal ‘het Ravijn’.

Voor wie is het:
 • Alle trainers en leiders;
 • Leden hoofdbestuur;
 • Leden technische en activiteiten commissie;
 • Supportersvereniging;
 • Leden clubbladredactie;
 • Clubblad bezorgers;
 • Clubscheidsrechters;
 • Schoonmaakploeg;

Kortom:
Voor iedereen die zich het afgelopen jaar heeft ingezet voor onze CLUB!

Je wordt verzocht om 08.45 uur aanwezig te zijn. Om 09.00 uur wordt de eerste wedstrijd gespeeld. Vanaf dan zul jij je uitzonderlijke verrichtingen moeten vertonen aan je medesportvrienden. Na afloop van het toernooi, rond 14.00 uur, is er in de kantine de gelegenheid een hapje (een heerlijk broodje shoarma) en een drankje te consumeren.Zo als in het verleden al vaker is gedaan is er weer een verloting! Deze zal wederom bestaan uit kleinigheden of ludieke dingen uit jullie kerstpakketten. Deze graag na het toernooi in te leveren (in de kantine) bij de organisatie.Dus heb je iets kleins wat in de verloting meegenomen mag worden neem dit dan s’ middags mee naar de kantine.

Huishoudelijke mededelingen:
 • Geadviseerd wordt om sokken en een broekje mee te nemen. (Niet alle tenues die wij regelen zijn voorzien van sokken en broeken).
 • Mocht je niet kunnen meld je dan s.v.p. af bij de organisatie. Dit i.v.m. de teamindelingen (dit kun je doen via ).
 • En mocht je niet op de lijst staan geef dit a.u.b. aan bij de organisatie zodat we je als nog kunnen indelen (onze excuses voor het eventuele ongemak)

Wij hopen wederom op een sportieve dag! 

Groeten van de A-com    


KIJK HIER VOOR DE TEAMINDELING: pdf 20171230 shoarmatoernooi (20 KB)

20171230 shoarmatoernooi

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks