vvdes_banner_07.jpg
Binnenkort staat het Decembermaand weer voor de deur! Veel DES-leden kopen ook online cadeaus tijdens de Sinterklaas en Kerstperiode. Wanneer jullie deze online aankopen doen willen wij al onze leden en ouders vragen om de desbetreffende webwinkel te bezoeken via de Sponsorkliks button op onze website.

Met SponsorKliks kunnen leden en supporters met hun reguliere internetaankopen Voetbalvereniging DES financieel steunen, zonder dat het jullie iets extra's kost. SponsorKliks werkt samen met meer dan 400 bekende webwinkels! Als jullie dit in het vervolg via de SponsorKliks-pagina van Voetbalvereniging DES doen dan ontvangt Voetbalvereniging DES een commissie. Wij vragen iedereen dan ook vriendelijk om in het vervolg de webwinkels te bezoeken via de SponsorKliks banner op de website van Voetbalvereniging DES. Of u nu rechtstreeks naar bijvoorbeeld Bol.com gaat of u gaat via SponsorKliks.nl naar de site van Bol.com, u betaalt hetzelfde. Alleen in het laatste geval keert Bol.com ons een commissie uit en profiteert onze vereniging hier direct van!

Een kleine moeite, maar u doet onze prachtige voetbalvereniging er een groot plezier mee!

sponsorkliks

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks