vvdes_banner_10.jpg
Nadat we in september noodgedwongen vervroegd zijn overgestapt naar een nieuwe website bleek al snel dat de techniek en de mogelijkheden van deze nieuwe website nogal te wensen overliet. Na de website een tijdje te hebben gebruikt hebben we nu toch besloten om opnieuw een nieuwe website te bouwen. Deze website is de afgelopen weken gebouwd op basis van de structuur van de oude website, maar de techniek achter de schermen is geheel aangepast. Voor de bezoekers zal de ‘nieuwe website’ dus vertrouwd aanvoelen.

Helaas is de nieuwe website nog niet geheel gevuld maar mede door het ontbreken van onder andere de webshop op de ‘oude site’ zijn we toch genoodzaakt om de nieuwe website nu al live te zetten. Mensen die bestellingen willen plaatsen in de webshop ivm sinterklaas kunnen dit dus vanaf nu weer doen!De komende weken zullen we de website weer geheel vullen! Onze excuses voor het ongemak.

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks