vvdes_banner_07.jpg
Op 14 april 2018 vindt er een grote inzamelingsactie van oud ijzer plaats op de parkeerplaats bij de kantine van v.v. DES. Vanaf 10.00 uur kunnen alle metaalsoorten ingeleverd worden. Er zal een container geplaatst worden waar het metaal direct ingeworpen kan worden.

Het is ook mogelijk om je adres door te geven, dan komen we met een aanhanger bij je langs om het materiaal op te halen. Is de garage aan een opruimbeurt toe? Bewaar dan het oude ijzer, RVS, aluminium. Ook alle huishoudelijke apparaten zijn van harte welkom.

Houd hier dus NU al rekening mee en begin alvast oud ijzer te sparen/bewaren om het straks in te leveren.

Voor vragen of om door te geven waar we oud-ijzer kunnen ophalen kun je contact opnemen met:

Harry van Driel


06-14723244

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks