vvdes_banner_03.jpg
Op zaterdag 9 december 2017 organiseert ASV Atletics voor de 18e keer de Nijverdalsebergcross.

De start en finish is bij de Wilgenweard en het parcours gaat door het Doktersbos en over de Duivecatelaan, dat houdt in dat de toegang naar de parkeerplaats bij het clubgebouw van vv DES niet bereikbaar is van ‘s morgens 8:00 uur tot 16:00 uur. Ben je met de auto, parkeer deze dan op de grote parkeerplaatsen aan het begin van de Duivecatelaan.

Bij calamiteiten en in uitzonderlijke gevallen (slecht ter been bijv.) zullen de verkeersregelaars doorgang verschaffen. Wel het vriendelijke verzoek de aanwijzingen van de verkeersregelaars op te volgen. Zowel DES als Atletics willen voorkomen dat er mensen niet doorgelaten worden. Daarom worden dit jaar meer  verkeersregelaars ingezet om het één en ander in goede banen te leiden.

Voor vragen kun je mailen naar:

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks