vvdes_banner_02.jpg
Tijdens de herfstvakantie hebben onze jeugdleden onder aanvoering van Carmen Kroese en Richard Zwiers geprobeerd om zoveel mogelijk kruidkoeken te verkopen voor onze jeugdafdeling!

Met de opbrengst van deze actie kunnen we ook dit seizoen weer mooi activiteiten organiseren, zoals de gezellige, leuke, hilarische playbackshow, filmochtenden/avonden, sinterklaasfeesten, familiedagen met waterglijbaan en de afsluitingsuitjes aan het eind van het seizoen.

Zo’n 270  jeugdleden hebben precies 2800 kruidkoeken verkocht! Een gigantisch aantal waarmee we een winstbedrag hebben gerealiseerd van €3700,-Aan de kruidkoek verkoop waren mooie prijzen gekoppeld voor de speler/speelster die de meeste kruidkoeken wist te verkopen. Ook was er een prijs voor het team met het hoogste verkoopgemiddelde.

De winnaars van de kruidkoekactie zijn geworden.
1e plaats: Ilse Dijkman (65 koeken verkocht)
2e plaats: Coen Vos (50 koeken verkocht)
3e plaats: Thijmen Poelakker (49 koeken verkocht)

Teamprijzen waren er voor DES JO9-3 en DES MO13-2.

Alle prijswinnaars van harte gefeliciteerd met jullie prijzen en we willen Richard en Carmen hartelijk bedanken voor het regelen van deze actie.

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks