vvdes_banner_09.jpg
Tijdens de afgelopen zomerperiode hebben de bestuurskamer en besprekingsruimte een grondige opknapbeurt ondergaan.  Mede door de hulp van veel vrijwilligers en een groot aantal sponsoren hebben we dit kunnen doen. We zijn heel blij met het resultaat en kunnen nu vol trots onze gasten ontvangen! We willen de volgende sponsoren bedanken voor hun bijdrage aan de renovatie van deze 2 ruimten.

  • Pro Tapijt - Gerard Hegeman (Vloerafwerking)
  • Stylinde Horeca & Interieur - Gerlinde Berentschot en Erik Slettenhaar (Raamdecoratie)
  • Van Keulen Interieurbouw - Joop van Keulen en Arjan van Petersen (Bar, tafel, aftimmeringen, logo’s)
  • WS Coatings - Gert Poelakker (Verf, kwasten etc.)
  • TIB Finishing - Savio Strik (Systeemplafonds)
  • WLC verlichting - Patrick Weijn (Led-verlichting)
  • VolkerWessels Bouwmaterieel - Karst Nieboer (Meubels)
De komende tijd zal er nog het één en ander aangepast worden in de kantine. Zo zal in oktober het systeemplafond deels gerenoveerd worden en zal alle verlichting in de kantine worden vervangen door energiezuinige led-verlichting.

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks