vvdes_banner_06.jpg
Ter ere van haar honderdjarig bestaan organiseert v.v. DES op vrijdagavond 11 november de Voetbalquiz van het Oosten.

Een strijd tussen amateurclubs om de titel ‘de slimste voetbalclub van het Oosten’. In het verleden organiseerde DES al jaren het Twents Voetbalquizkampioenschap. Een quizavond met meer dan 100 deelnemers uit Twente (en ver daarbuiten).

Door Corona kon dat helaas al twee jaar op rij niet doorgaan. De Voetbalquiz van het Oosten kent vrijwel dezelfde opzet als de eerdere voetbalquizzen. De grootste verandering is nu echter dat teams uitkomen namens een amateurvoetbalverening.

De winnaar mag zich na 100 voetbalvragen een jaar lang kronen tot ‘Slimste voetbalvereniging van het Oosten’

Meer informatie en opgeven: voetbalquizvanhetoosten.nl 

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks