vvdes_banner_07.jpg
Tijdens de familiedag werden 23 leden gehuldigd voor hun langdurige lidmaatschap. In eerste instantie was het de bedoeling om dit te doen tijdens de nieuwjaarsreceptie begin januari. Vanwege de corona-perikelen kon dit toen helaas niet doorgaan. Een aantal leden kon vanwege bijvoorbeeld vakantie niet aanwezig zijn, zij worden op een later tijdstip alsnog gehuldigd.

12,5 jaar lid
Jimmy Witteveen
Denny Broekman
Rob Veltmaat
Henny Broekman
Nick van Egmond
Maarten Kok
Quint Mensink
Sander Evers
Simon Gecer
Nick Dekker
Simon op den Dries
Wouter Kogelman
Jordy Bruinenberg

25 jaar lid
Rineke Titsing-Smit
Lars Muller
Niels Jansen

40 jaar lid
Robert Titsing
Nathan Tijhof
Freddy Zandvoort

50 jaar lid
Gerrit Rozendom
Bertus Tuller

60 jaar lid
Hielke Reitsma

70 jaar lid
Jannes Mensink


foto's: Ellen Nieboer

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks