vvdes_banner_09.jpg
Beste spelers, ouders, verzorgers,

Bijgaand vinden jullie alvast de indeling van de pupillenteams DES JO8 t/m DES JO11 voor het seizoen 2022-2023.

  pdf (24 KB) pdf >> Teamindeling inclusief invulling van trainers en leiders (21 KB)

Jullie begrijpen vast dat het een weer hele klus is geweest om alles goed in te delen. Het meest belangrijk vinden wij dat jongens en meisjes voetballen op eigen niveau. Vandaar dat we de jeugdteams in de leeftijdscategorieën JO10 t/m JO19 zoveel als mogelijk indelen op gelijkwaardig niveau. Bij de leeftijdsgroepen O9 en O8 wordt over het algemeen niet ingedeeld op niveau. Hier wordt juist met andere zaken rekening gehouden, zoals vriendjes en school.

De pupillen teamindelingen zijn tot stand gekomen door een goede, uitgebreide samenwerking van trainers, leiders en jeugdcoördinatoren. Tevens is ieder pupillenteam komend seizoen voorzien van een of meerdere trainers en leiders.
Bij de junioren vinden nog diverse selectietrainingen plaats, alvorens die teamindelingen rond zijn. We streven ernaar om dit op zondag 19 juni via de bekende kanalen bekend te maken. Dan zullen we tevens het overzicht geven van de jongste jeugd (mini’s en JO7).

Uit ervaring weten we dat eventuele bezwaren met betrekking tot de indeling meestal vanzelf oplossen als spelers een aantal weken in het nieuwe team hebben getraind en gespeeld. Soms moet een speler ook even wennen aan het nieuwe team.

Vanwege enkele wijzigingen hieronder het actuele overzicht van de jeugdcoördinatoren:
  • JO19 + JO17 Robert van der Veen (06-82894180) en Henk Heerdink (06-20872543)
  • JO15 + JO13 + JO12 Erwin Harmsen (06-48939421) en Patrick Schreurs (06-51156516)
  • JO11 Henk Heerdink (06-20872543) en Robert van der Veen (06-82894180)
  • JO10 + JO9 + JO8 Rutger Eissens (06-24566063)
  • JO7 & mini’s Jack van Egmond (06-40612033)
  • MO19 Natasja Nijenhuis (06-37645557) 
OPROEP: Invulling leiders en trainers
Om alle jeugdteams te voorzien van trainers en leiders is jaarlijks weer een flinke klus. Maar ook een erg belangrijke klus, want onze jeugd verdient de volle aandacht binnen onze mooie club.

Het is gelukt om veel functies al in te vullen. Het is goed om te zien dat zoveel mensen iets willen betekenen voor onze vereniging, bij deze alvast bedankt voor jullie inzet!

We zijn er echter nog niet. Er zijn nog diverse vacatures in te vullen, onder andere bij de JO15 en JO17. We doen dan ook een dringend beroep op jullie om een openstaande vacature als leider, trainer, grensrechter of zelfs scheidsrechter in te vullen. Of wellicht ken je mensen in je omgeving, die hier voor open staan, laat het gerust weten. Een vrijblijvend gesprek kan altijd! Vrijwilligers kunnen zich aanmelden bij de leden van de jeugdcommissie, of via email:

We hopen alvast op een mooi, sportief voetbalseizoen! Maar voordat het zover is, worden er nog diverse leuke activiteiten bij de club georganiseerd, zoals de immer gezellige familiedag op zaterdag 18 juni en de seizoensafsluitingen op zaterdag 2 juli (hierover binnenkort meer informatie). Daarna gaan we genieten van een welverdiende zomerstop. Informatie over start van de trainingen (wanneer, welke tijden) wordt op een later moment via de bekende kanalen gedeeld.

Voor nu wensen we iedereen alvast een hele fijne zomer toe!

Met sportieve groet,
Jeugdvoetbalcommissie vv DES

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks