vvdes_banner_00.jpg
Tijdens de jubileumfeestweek van 23 september t/m 1 oktober organiseren we een reünie. Deze reünie wordt gehouden op donderdagavond 29 september. Zet deze datum dus in je agenda.

Of het werkelijk voor jou op 29 september een geslaagde reünie zal worden hangt natuurlijk af of jouw oud-ploeggenoten ook aanwezig zullen zijn. Of die trainer, barmedewerker, partner van ploeggenoot, verzorger, bestuurder, kortom iedereen waar jij een klik mee had, er ook zal zijn.

Vanuit de organisatie doen we er alles aan om zoveel mogelijk (oud-) DESsers naar de reünie te krijgen. We zullen berichten gaan plaatsen op de website, onze social-media kanalen en we zullen de regionale media gaan benaderen. En toch zullen we zo niet iedereen bereiken. Daar hebben we ook jou voor nodig. Praat het rond, benader je oud-teamgenoten. Bel ze op, informeer ze via Facebook of per e-mail. Wij kunnen vanuit vv DES niet iedereen meer bereiken.

We hebben nog ruim 3 maand, dus help ons om van deze reünie een feest der herkenning te maken!

Aanmelden?
We zouden we het leuk vinden als je ons via een mailtje aan laat weten of je komt. Dan kunnen wij dat weer aan andere DESsers laten weten.

Vragen over de reünie?
De jubileumcommissie organiseert de reünie. Vragen kun je aan hen stellen. Dat kan ook via het mailadres


2022 100 jaar reunie

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks