vvdes_banner_02.jpg
Afgelopen week hebben het bestuur en de voetbalcommissie in overleg met hoofdtrainer Randolph de Fretes besloten om het contract aan het einde van het seizoen 2021-2022 niet te verlengen.

Na een dienstverband van 3 seizoenen zal er in juni 2022 een einde komen aan een periode van Randolph als hoofdtrainer van v.v. DES. Ondanks de corona seizoenen kunnen we terugkijken op een goede samenwerking.

Wij zijn als 1e elftal en vereniging in het algemeen Randolph veel dank verschuldigd.

Als bestuur en voetbalcommissie kijken wij nu al terug op een hele prettige en intensieve samenwerking en wij wensen hem dan ook een succesvolle tweede helft van het seizoen toe, met hopelijk voor Randolph in de zomer van 2022 een fraai vervolg van zijn trainerscarrière.

Namens het bestuur en de voetbalcommissie van v.v. DES.
Pieter Rozema, Arjan van Dijken en Ronald Scholten

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks