vvdes_banner_02.jpg
Ook dit jaar hebben we bij v.v. DES weer een groot aantal jubilarissen. Vanwege Corona is het helaas niet mogelijk om een nieuwjaarsreceptie te organiseren waarbij we onze jubilarissen in het bijzijn van andere DES-leden feestelijk kunnen huldigen.

Om dit niet onopgemerkt voor bij te laten gaan en onze jubilarissen toch te kunnen feliciteren hebben we besloten om hen thuis op te zoeken. De afgelopen 2 dagen hebben we bijna al onze jubilarissen kunnen bezoeken! Achteraf een mooie en bijzondere manier om onze jubilarissen op deze manier te huldigen waarbij we veel mooie verhalen hebben gehoord over het verleden bij onze vereniging.

We hopen dat in de loop van 2021 de maatregelen omtrent Corona zo worden versoepeld dat we als club de mogelijkheid krijgen om de jubilarissen op ‘een normale manier’ te kunnen huldigen.

De volgende leden zijn gehuldigd:

12,5 jaar lidmaatschap
• Marnix Krikken
• Lizanne Calkhoven

25 jaar lidmaatschap
• Gerben Braker

40 jaar lidmaatschap
• Richard Zwiers
• Robert van der Veen (huldigen we begin januari)

50 jaar lidmaatschap
• Gerard Calkhoven
• Jan Schutten
• Jan Pekkeriet
• Ronald Slettenhaar
• Johan Hogenkamp
• Jan Timpert

60 jaar lidmaatschap
• Jan Freie
• Frits Nunumete
• Bertus Ekkelkamp
• Alex Fransen

Ook via deze weg feliciteren we onze leden nogmaals met deze mijlpaal.

Bestuur v.v. DES

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks