vvdes_banner_05.jpg
We hebben de berichtgeving over de verscherpte maatregelen gevolgd en weten dat het trainen en spelen van wedstrijden voor leeftijden tot en met 17 nog steeds tot de mogelijkheden behoort. Signalen vanuit de jeugdgroepen dat ze graag nog even door willen trainen zijn gehoord en meegenomen in onze besluitvorming.

Tot en met woensdag 23 december kan en mag er getraind worden en is het spelen van onderlinge wedstrijden mogelijk voor leeftijdsgroepen tot en met 17 jaar. Daarna volgt de winterstop, die deze keer van korte duur zal zijn, namelijk tot 4 januari 2021, dan kunnen de trainingen, e.d. weer hervat worden.

Voor alle leeftijdsgroepen ouder dan 17 jaar geldt dat er geen trainingen en/of wedstrijden plaatsvinden tot 19 januari 2021. Het clubgebouw en de kleedkamers blijven gesloten.

Indien veranderingen aangekondigd worden, zullen wij daarover nadere informatie verstrekken en/of deze berichtgeving aanpassen.

Wij wensen iedereen hele fijne Kerstdagen en een Gelukkig, Gezond en Sportief 2021 toe.

Bestuur v.v. DES

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks