vvdes_banner_08.jpg
Afgelopen weekend hebben de meeste leden die in Nijverdal en Hellendoorn wonen de nieuwe InVorm thuis ontvangen. Voor leden, supporters en andere geïnteresseerden is nu ook de online versie in te zien.

In deze eerste editie van dit seizoen onder andere interviews met de nieuwe trainer van DES JO17-1 Martijn Völkers, trainer van DES 2 Jelle van Egmond en een interview met Marc Nieboer. Ook hebben we een interview met scheidend redactielid Robbert Flim. Samen met broertje Casper heeft hij helaas besloten om na vele jaren te stoppen met het redactiewerk. Omdat we nog geen opvolgers voor de heren hadden gevonden hebben we Robbert overgehaald om nog één keer een artikel te schrijven. Ondertussen kunnen jullie met trots melden dat we 3 nieuwe redactieleden hebben: Jelle van Egmond, Jeff Ekkelkamp en Richard Lohuis.

In deze uitgave is de eerste bijdrage van Jelle al te lezen.

Wij wensen iedereen veel leesplezier. Maak er samen met elkaar ondanks alle beperkingen een mooi seizoen van!

>> DOWLOAD HIER DE NIEUWSTE EDITIE

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks